Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Copropietar apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Copropietar apartament

Buna seara. Prietenul meu este propietar al unui apartament achizitionat in rate. Va rog sa imi spuneti care sunt demersurile pentru a deveni copropietar al acestui apartament. Ce taxe trebuie achitate? Multumesc.
carmenccc, utilizator