Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... declaratia la avocat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

declaratia la avocat

declaratia in fata avocatului este valabila in instanta
Buna ziua,
Declaratiile de martor (pentru ca presupun ca despre ele e vorba) se dau doar in fata instantei sub prestare de juramant.
nu declaratia sotiei ca a primit banii de la mine reprezentand contravaloarea partii ei la apartament
Buna ziua,
Da este valabila.