avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 746 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... hepatita B
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

hepatita B

pentru un angajat pe platforma marina care a fost diagnosticat cu hepatita B exista posibilitatea ca medicul de medicina muncii sa nu-l considere apt de munca?

Alte discuții în legătură

Daca o persoana are hepatita b cronica, il poate afecta la locul ... Anca Florea23 Anca Florea23 Daca o persoana are hepatita b cronica, il poate afecta la locul de munca? In sensul ca nu este apt de munca? Cine stabileste acest aspect, medicina muncii sau ... (vezi toată discuția)
Analize medicale la angajare in cazul bolilor cronice MikaelaMed MikaelaMed Buna dimineata! Am o problema medicala si citind Hot. 355/2007 nu am reusit sa ma lamuresc. De 6 ani am descoperit ca am AgHBs+, ACHBc-, transaminaze ... (vezi toată discuția)
Control medicina muncii - hepatita c mcvtzr mcvtzr Buna seara. Am si eu o intrebare si sunt foarte nelamurita si astept un raspuns clar de la dumneavoastra. Va multumesc. Sunt profesoara si de curand am ... (vezi toată discuția)