Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

bună seara! doi ani de zile 1997- 1998 figurez ca asigurat (administrator firmă) pe cartea de muncă cu 300.000lei cum se pune la pensie valoric și ca ani de cotizare? mulțumesc.
Pentru pensie se au in vedere datele inregistrate in carnetul de munca
mulțumesc