avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 996 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită noua lege a executarilor
Discuție deschisă în Executare silită

noua lege a executarilor

Buna seara as dori daca se poate sa imi spuna si mie cineva daca a intrat in vigoare noua lege a executarilor,daca sa publicat in monitorul oficial sau se mai poate aplica pe vechea lege.Va multumesc
Cel mai recent răspuns: NLY007 , utilizator 19:52, 5 Februarie 2016
~ Conținut șters la cerere ~
multulesc frumos pt raspuns,am crezut ca trage de timp executorul pe cate il am..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incuviintare executare-respinsa, si totusi s-a inceput executarea! ionut979 ionut979 Buna ziua! Pe scurt: in 02.10.2014 Kruk cere incuviintarea executarii silite printr-un executor, la judecatoria de pe langa domiciliul debitorului, cererea ... (vezi toată discuția)
Exceptia de neconstitutionalitate teisoara teisoara Buna ziua, as dori va rog frumos un raspuns la aceasta intrebare: _in cazul executarilor silite incepute dupa 18.12.2015,pe calea contestatiei la executare ... (vezi toată discuția)
Incuviintare executare silita antonia30 antonia30 Buna seara,va rog sa ma ajutati cu un raspuns,sotul a primit o somatie de executare silita ieri si in somatie scrie ca executarea a fost incuviintata de ... (vezi toată discuția)