Forum Discuţii juridice Executare silită noua lege a executarilor
Discuție deschisă în Executare silită

noua lege a executarilor

Buna seara as dori daca se poate sa imi spuna si mie cineva daca a intrat in vigoare noua lege a executarilor,daca sa publicat in monitorul oficial sau se mai poate aplica pe vechea lege.Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
multulesc frumos pt raspuns,am crezut ca trage de timp executorul pe cate il am..