Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... emisiuni tv-politist
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

emisiuni tv-politist

Buna ziua,

As dori sa stiu daca un politist poate participa la emisiuni de televiziune ca si concurent (emisiuni de genul concurs-divertisment)?

Va multumesc
colaboreaza sau este angajatul firmei care produce emisiunea?
cred ca ar trebui sa isi informeze superiorii.