Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Aviz de libera practica asistent farmacie fara diploma ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Aviz de libera practica asistent farmacie fara diploma de bacalaureat

Buna ziua. As avea nevoie de o lamurire,daca se poate: PENTRU ELIBERAREA AVIZULUI DE LIBERA PRACTICA ESTE SAU NU ESTE NECESARA DIPLOMA DE BACALAUREAT? Am terminat anul trecut scoala postliceala de asistent de farmacie si nu am diploma de bac . As putea sa profesez fara ea? VA MULTUMESC!
Parcă știam că trebuie să treceți bacul înainte de absolvirea acestei școli.
De la școală v-au eliberat vreo diplomă?
Ionica Porumbel, Consultant in arhivarea documentelor