avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 951 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Aviz de libera practica asistent farmacie fara diploma ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Aviz de libera practica asistent farmacie fara diploma de bacalaureat

Buna ziua. As avea nevoie de o lamurire,daca se poate: PENTRU ELIBERAREA AVIZULUI DE LIBERA PRACTICA ESTE SAU NU ESTE NECESARA DIPLOMA DE BACALAUREAT? Am terminat anul trecut scoala postliceala de asistent de farmacie si nu am diploma de bac . As putea sa profesez fara ea? VA MULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: Ionica Porumbel , Consultant in arhivarea documentelor 13:13, 10 Februarie 2016
Parcă știam că trebuie să treceți bacul înainte de absolvirea acestei școli.
De la școală v-au eliberat vreo diplomă?
Ultima modificare: Miercuri, 10 Februarie 2016
Ionica Porumbel, Consultant in arhivarea documentelor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asistent radiolog Narcis98 Narcis98 Bună ziua! Am o problema... Am absolvit o școală postliceala de asistenți.. Am diploma dar cei de la OAMGMAMR nu vor sa îmi pună stampila de libera ... (vezi toată discuția)
Schimbarea legislatiei si impunerea bacului ulterior absolviri unei scoli in care nu se cerea anterior tbone112 tbone112 Buna ziua am absolvit in anul 2007 o scoala postliceala sanitara in care am fost inscris in 2004 . nici la inscriere nici la terminare nu era in vigoare ... (vezi toată discuția)
Este necesara diploma de bacalaureat pentru aviz-ul de libera practica ca asistent farmacie? Defective Defective Buna ziua, dupa nspe mii de cautari, vin aici cu intrebarea mea. Este necesara diploma de bacalaureat pentru asistent farmacie in regim privat? Nu am inteles ... (vezi toată discuția)