Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna ziua. In cazul unei institutii publice (primarie) in REVISAL sunt operate date doar referitoare la personalul contractual sau si ale functionarilor publici? Multumesc.
Personalul contractual se inregistreaza in REVISAL, potrivit HG 500/2011.

Fiecare funcţionar public este înregistrat în registrul de evidenţă a funcţionarilor publici , conform Hg 522/2007.
Am inteles. Va multumesc