avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 924 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... casa de marcat ? factura ? chitanta ?contract prestari ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

casa de marcat ? factura ? chitanta ?contract prestari I.I?

Pentru prestari servicii decoratiuni nunti ,decor sala si flori , ce trebuie sa emit pentru client ?Mentionez ca sumele luate de la client vor fi avans si restul sumei dupa nunta , Multumesc !
Cel mai recent răspuns: stefy_scumpa , utilizator 10:55, 16 Februarie 2016
?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de prestari servicii merydolly merydolly Buna ziua as vrea sa ma ajutati si pe mine cu un model de contract de prestari servicii organizari evenimente. Detin o firma de decor evenimente adica nunti, ... (vezi toată discuția)
Magazin online cod caen 4791 si prestări servicii claudiughebauer1975 claudiughebauer1975 Ce cod caen am nevoie pentru pestari servici de ex amenajare decorare sala nunti/botezuri? Menionez ca am magazin online prin care vand decorațiuni. (vezi toată discuția)
Lnfiintare firma decoratiuni - fonduri europene sweety00 sweety00 as dori sa-mi infiintez un pfa...sau o firma.nu stiu exact categoria din care face parte,dar in domeniul decoratiunilor pentru evenimente(decor sali,flori si ... (vezi toată discuția)