Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... casa de marcat ? factura ? chitanta ?contract prestari ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

casa de marcat ? factura ? chitanta ?contract prestari I.I?

Pentru prestari servicii decoratiuni nunti ,decor sala si flori , ce trebuie sa emit pentru client ?Mentionez ca sumele luate de la client vor fi avans si restul sumei dupa nunta , Multumesc !
?