Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... lnfiintare firma decoratiuni - fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

lnfiintare firma decoratiuni - fonduri europene

as dori sa-mi infiintez un pfa...sau o firma.nu stiu exact categoria din care face parte,dar in domeniul decoratiunilor pentru evenimente(decor sali,flori si alte accesorii pentru nunti si alte evenimente).beneficiez de fonduri europene,ce ar trebui sa fac?..multumesc!
"Beneficiez de fonduri europene" este o intrebare, sau o afirmatie? Pentru inceput trebuie sa te interesezi foarte clar daca se acorda fonduri nerambursabile pentru PFA, si in ce conditii.

[2.11 din Regulament]
Admin, administrator
Pentru a accesa fonduri nerambursabile este de preferat sa infiintati un SRL.
PFA-urile sunt eligibile doar in programul femeia manager, daca sunteti de sex feminin :) sau in mediul rural masura 312.
In acest moment nu sunt disponibile fonduri, doar anul viitor mai puteti accesa
Cititi detalii despre programele nationale:
[ link extern ] /