Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT DE MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT DE MUNCA

E POSIBIL SA FIE OPERAT IN CARTEA DE MUNCA CA ESTI ANGAJAT.ASTA IN PERIOADA CARTILOR DE MUNCA SI TU SA FIGUREZI IN SOMAJ UN AN SI 8 LUNI,DESI TU AI LUCRAT ACEASTA PERIOADA?.ASTA AM DESCOPERIT CAND AM CERUT STAGIU DE COTIZARE LA ASIGURARI SOCIALE IN ANII 2008,2009 SI 2010.cE POT SA MAI FAC ACUM?
MULTUMESC!