Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul Muncii actualizat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul Muncii actualizat

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata
www.codulmuncii.ro
Va multumesc.
Stiu acest link, insa nu se poate downloada.As vrea un link de unde sa il pot descarca si salva in calculator.
O zi buna
Intri pe www.codulmuncii.ro, asa cum a spus D-na grace_r, selectezi ceea ce te intereseaza, dai clic dreapta copi si pe urma paste in pagina de Word, dupa care salvezi unde doresti la tine in calculator.
Ankora a scris:

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata

[ link extern ]
Gasesti textul actualizat
Ankora a scris:

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata

in gasesti aici in format html si pe urma il poti transforma in format pdf sau word
www.avocatnet.ro/UserFiles/a...