avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul Muncii actualizat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul Muncii actualizat

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata
Cel mai recent răspuns: Ankora , utilizator 20:28, 4 August 2009
www.codulmuncii.ro
Va multumesc.
Stiu acest link, insa nu se poate downloada.As vrea un link de unde sa il pot descarca si salva in calculator.
O zi buna
Intri pe www.codulmuncii.ro, asa cum a spus D-na grace_r, selectezi ceea ce te intereseaza, dai clic dreapta copi si pe urma paste in pagina de Word, dupa care salvezi unde doresti la tine in calculator.
Ankora a scris:

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata

[ link extern ]
Gasesti textul actualizat
Ankora a scris:

Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada.
Multumesc
O zi minunata


in gasesti aici in format html si pe urma il poti transforma in format pdf sau word
www.avocatnet.ro/UserFiles/a...

Alte discuții în legătură

Putin ajutor daca se poate. legea privind organizarea instantelor si parchetelor militare ContSters146145 ContSters146145 Imi poate trimite si mie cineva Legea nr.54 din 9 iulie 1993 pentru organizarea instantelor si parchetelor militare+anexa. Republicata in Monitorul Oficial, ... (vezi toată discuția)
Hg 500/2011 si codul muncii comancorinaadelina comancorinaadelina Buna ziua, Vin cu rugamintea de a-mi da si mie codul muncii actualizat si hg 500/2011 in format pdf, daca se poate . Multumesc (vezi toată discuția)
Intrebare pt admin teoma teoma Se poate face ceva ca textele postate pe forum sa poata fi copiate SELECTIV, nu la gramada, cum se poate face acum? De exemplu, n-as putea copia numai ... (vezi toată discuția)