Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... hg 500/2011 si codul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

hg 500/2011 si codul muncii

Buna ziua,
Vin cu rugamintea de a-mi da si mie codul muncii actualizat si hg 500/2011 in format pdf, daca se poate . Multumesc
Varianta 1
Selectati textul cu shoarecul, click dreapta, "printeaza", la imprimanta alegeti "Salvati ca pdf".

Codul muncii
[ link extern ]

HG 500/2011 act 2016
[ link extern ]

Varianta 2
Selectati textul cu shoarecul, click dreapta, copy, paste intr-un doc. word, save as ca doc. word sau pdf/xps

cyan, moderator