avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... hg 500/2011 si codul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

hg 500/2011 si codul muncii

Buna ziua,
Vin cu rugamintea de a-mi da si mie codul muncii actualizat si hg 500/2011 in format pdf, daca se poate . Multumesc
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 10:18, 23 Martie 2017
Varianta 1
Selectati textul cu shoarecul, click dreapta, "printeaza", la imprimanta alegeti "Salvati ca pdf".

Codul muncii
[ link extern ]

HG 500/2011 act 2016
[ link extern ]

Varianta 2
Selectati textul cu shoarecul, click dreapta, copy, paste intr-un doc. word, save as ca doc. word sau pdf/xps

Ultima modificare: Joi, 23 Martie 2017
cyan, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Codul muncii actualizat Ankora Ankora Va rog frumos cine ma poate ajuta cu Codul Muncii in format pdf/word sau un link de unde pot downloada. Multumesc O zi minunata (vezi toată discuția)
Revisal carmenss carmenss Buna ziua, Va rog frumos, ma ajutati cu o listare...vreau sa listez in format word salariatul de la revisal. Sunt o asociatie de bloc,am inregistrat contract ... (vezi toată discuția)
Print screen la contorul de cuvinte alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna ziua, va rog ajutati-ma si pe mine. Cum fac print screen la contorul de cuvinte? Unde anume este tasta print screen? Va multumesc. Nu stiu daca am ... (vezi toată discuția)