Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratie 392
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratie 392

Buna seara,
Un PFA care are ca durează obiect de activitate vânzarea cu amănuntul către persoane fizice, intocmeste declarația 392 A?
Multumesc.
Da