Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatii functionare
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatii functionare

buna ziua

pentru infiintarea unui bar cu sala de jocuri intr-o casa triplex i-mi trebuie si acordul vecinilor ?
la ce aviz sau autorizatie i-mi trebuie acest acord ?
Acordul vecinilor iti trebuie la ORC, pentru avizul de mediu si la primarie, pentru ca va trebui sa te inregistrezi si sa obtii aprobare pentru programul de functionare