Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proprietatea
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proprietatea

ma intereseaza daca as avea cistig de cauza ,un vecin de al meu acum 18 ani presupun ca atunci cred ca sa intimplat a vindut o bucata din gradina lui si a vindut si din gradina mea aproximativ 50 m patrati ,el defapt a mutat meta si mie acum imi lipsesc 100 m, vecinul care a cumparat 250 de m a construit un grajd fara sa aiba autorizatie si cladirea respectiva este de aproximativ de17 ani in cf este specificat curti si constructi ,mai am vreo sansa sami recuperez pamintul va multumesc
lucian100 a scris:

ma intereseaza daca as avea cistig de cauza ,un vecin de al meu acum 18 ani presupun ca atunci cred ca sa intimplat a vindut o bucata din gradina lui si a vindut si din gradina mea aproximativ 50 m patrati ,el defapt a mutat meta si mie acum imi lipsesc 100 m, vecinul care a cumparat 250 de m a construit un grajd fara sa aiba autorizatie si cladirea respectiva este de aproximativ de17 ani in cf este specificat curti si constructi ,mai am vreo sansa sami recuperez pamintul va multumesc