Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Sesizari Primariei din 2014pana in 2016,nerezolvat
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Sesizari Primariei din 2014pana in 2016,nerezolvat

Buna ziua.
Pamanatul din fata casei mele s-a surpat datorita ploilor si trecerea masinilor cu mare tonaj.Prima Sesizare am facut-o impreuna cu ceilalti locatari,(afectati si ei in 2014)Au venit cei de la Primarie care se ocupa cu "drumurile"si verbal au zis ca fac un zid de sprijin.ar in scris mi-au raspuns ca nu sunt fonduri si sa mai astept sa primeasca.Ulterior am inregistrat la primarie nenumarate Sesizari,dar nu sunt fonduri si sa vada ce cuprinde bugetul.Tot asa ma duc cu zaharelul de 2 ani.
La cine sa ma adresez ,mai sus ?Vreau sa se stie ca PRIMARUL papa banii,nu sunt fonduri pt.cetateni!!!!Vreau sa reclam Primaria!Sfaturi?
Multumesc
Daca la nivelul autoritatii publice locale nu solutionati,sesizati oficial departamentul Administratie publica locala din cadrul MAI