Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Preschimbare permis de Conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Preschimbare permis de Conducere

De ce acte am nevoie petru a schimba perisul de conducere care expira doar in 2017 ianuarie?
Mentionez ,ies din tara si nu am sa ma intorc pe data ce expira permisul.
Multumesc anticipat de raspuns.
Verifcati site-ul Prefecturii din oraşul dvs.