avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 859 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... MULTUMIRI PENTRU AJUTOR
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

MULTUMIRI PENTRU AJUTOR

Doresc sa multumesc tuturor celor care colaboreaza pe acest site si care
m-au ajutat in mod concret si in special multumesc celui care a postat un mesaj pentru reesalonarea ratelor la banca cu tot ceea ce deriva din aceasta. Am ascultat acel sfat desi nu imi era adresat mie si am luat in considerare absolut tot ceea ce mi-ati oferit ca ajutor si acum pot spune ca doar in doua zile mi s-a aprobat reesalonarea pentru toate creditele si pot sa platesc ratele la timp si sa traiesc si sa dorm mai bine,cu mult mai bine.M-ati invatat sa am curaj si sa-mi apar drepturile, fara a uita de obligatii.
VA MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 14:34, 6 August 2009
Felicitari pentru reusita.....deci se poate.
Si nu uitati, niciodata sa nu va pierdeti curajul sau speranta. Succes in tot ceea ce faceti....;)
Orice problema are rezolvare, indiferent de rezultat, cel mai important este sa avem incredere in noi.
Mult succes, tuturor celor care apeleaza la acest site.
Intotdeauna intr o situatie dificila , exista cel putin o sansa de a invinge!
Foarte bine. Nu trebuie sa uitati niciodata ca norocul este de partea celor curajosi care incearca!
=D>
Si eu ma bucur ca sfaturile v-au ajutat.
Ideile exprimate aici pot fi de un mare si real folos celor care le analizeaza.
Si criza a contribuit la norocul dvs.

avocat Claudiu Lascoschi

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drama. ce faci cand in fiecare minut te astepti sa pierzi totul? ContSters116348 ContSters116348 ce motivatie poti da subconstientului cand te astepti din minut in minut sa sune ttelefonul sau sa te anunte cineva ca ai pierdut tot casa ,etc cariera tot ... (vezi toată discuția)
1.000 de experiente avocatnet.ro. ajuta si tu! Alin Popescu Alin Popescu Ajutati-ne sa strangem 1.000 de pareri / experiente despre Avocatnet.ro. Cu aceste texte vom intampina in viitor oamenii care vor sa se inscrie in site si care ... (vezi toată discuția)
Bancile romane=camatari cu acte legale Toma Florin Toma Florin Am facut 2 credite ipotecare in euro,cu dobanda fixa in primul an,la BCR,in valoare de 96000€.aceste credite le-am obtinut,cu un venit din ... (vezi toată discuția)