Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... as dori probele orale pentru baroul suceava
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

as dori probele orale pentru baroul suceava

adresez o rugaminte celor care au luat deja la cunostinta ordinea probelor la adminterea in baroul suceava de a mi le comunica cat se poate de repede!va multumesc!
nu e nimeni din suceava pe forumul asta?cum e posibil ca nici la ora actuala sa nu se fi stabilit probele orale pentru suceava?
Du-te la bariu si te intereseaza. la Cluj, de exemplu, s-a incheiat si inscrierea si s-a dat chiar si un regulament de examen propriu.