Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN 6619 - doar pentru IFN si SA???
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN 6619 - doar pentru IFN si SA???

Incercand sa imi deschid o firma de intermediere credite (SRL),am primit raspuns de la RECOM ca doar IFN-urile si SA-urile pot avea obiect de activitate 6619...ma poate ajuta cineva cu o confirmare? s-a schimbat recent legislatia?
S-a rezolvat...se pare ca cineva nu prea stia clar ce si cum...oricum m-au pus sa trec in actul constitutiv 'consultanta' in paranteza dupa obiectul de activitate 6619...

sper sa rezolv odata...#-o