Forum Discuţii juridice Executare silită Executare Silita, proprietar de negasit - intrare in ...
Discuție deschisă în Executare silită

Executare Silita, proprietar de negasit - intrare in posesie

Buna seara ,

As avea si eu o intrebare , in urma unei licitatii tinuta la un executor judecatoresc am adjudecat un imobil . Dupa efectuarea platii in cursul celor 30 de zile urmeaza sa se transfere dreptul de proprietate pe numele meu si al sotiei . Problema sta in felul urmator , proprietarul pe numele caruia s-a facut executarea silita si care mai are adresa la domiciliul respectiv NU ESTE DE GASIT ... este plecat undeva in strainatate , este divortat nu stie nimeni unde este . Cum se poate face mai departe ? Cum putem intra in posesia imobilului ? Cum putem avea acces la acest imobil pe cai legale ?
Solicitați executorului să vă pună în posesie.