Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Publicitate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Publicitate

Va rog sa ma lamuriti ce masuri legale se pot lua pentru a nu mai primi pliante,reviste si alte materiale publicitare la bloc.Desi avem loc special amenajat,inghesuie revistele in cutiile postale de nu mai e loc pentru corespondenta personala.Am atras atentia asupra acestui lucru tuturor celor care ne trimit astfel de materiale si degeaba.Nu putem sta de paza cand vin distribuitorii ca sa-i "educam".
Ma intreb din nou de ce nu primesc un raspuns la solicitarea mea,desi a trecut o saptamana?
Nu toate intrebarile primesc raspuns.
Observ!Curiozitatea ma indeamna sa intreb : de ce? Din indiferenta,din nestiinta,sau de ce?
Pentru ca vad indiferenta fata de intrebarea pusa si nici insistenta mea nu are rezultat,ma vad nevoit sa renunt la serviciile acestui sait,considerand tacerea voastra ca o bataie de joc la adresa mea.Vad ca se aplica in acest caz foarte bine,proverbul "cainii latra,caravana trece".Stiu ca o sa stergeti mesajul,ca sa nu "dea rau" ,dar nu-mi pasa.
Nu aveti ce sa le faceti.

Subiectul s-a mai discutat in forum, trebuia doar sa dati o cautare inainte de a pune intrebarea:
www.avocatnet.ro/content/for...

Pentru ca vad indiferenta fata de intrebarea pusa si nici insistenta mea nu are rezultat,ma vad nevoit sa renunt la serviciile acestui sait,considerand tacerea voastra ca o bataie de joc la adresa mea.

1. Acest site nu este prestator de servicii, n-ati platit nimic ca sa va inscrieti sau ca sa primiti raspunsuri. Daca intrebarea este vazuta de oameni care stiu si vor sa raspunda bine, daca nu, asta e. Ramane fara raspuns.
2. Trebuia sa si cititi regulamentul, nu doar sa bifati ca ati facut-o. Puteti s-o faceti si acum:
www.avocatnet.ro/content/tag...