Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... stagiu de cotizare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

stagiu de cotizare

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti de unde pot ridica stagiu de cotizare pentru somaj. Am lucrat in jud Gorj si Ilfov. Le pot ridica de la aceeasi institutie . Acum am domiciliul in jud Ilfov.

Multumesc frumos!
De la AJOFM Ilfov, puteti solicita asa ceva.