Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... TITULARIZARE SAU DECIZIE?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

TITULARIZARE SAU DECIZIE?

Sunt cadru didactic titular la CSEI ,decizia de numire a ministerului din 1990 este pe catedra de educatie speciala ,clasele I-IV,catedra pe care am functionat pana la sfarsitul anului scolar 2013-2014.Odata cu inceputul anului scolar 2014-2015 conducerea scolii mi-a adus la cunostinta ca mi-a fost schimbata titularizarea pe postul de invatator-educator ,printr-o decizie a inspectoratului scolar odata cu schimbarea denumirii scolii din Scoala Gimnaziala Speciala in Centru Scolar pentru Educatie Incluziva.E normal asa ceva?
ContSters136742, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~