Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Caldura si gaze la pausal
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Caldura si gaze la pausal

Buna ziua,
Am cumparat de curand un apartament, termoficarea si gazele sunt la pausal. Este nevoie sa inregistrez contract la RADET si la gaze pe numele meu?
Daca nu aveti contorizare separata nu aveti cum sa inregistrati separat contracte cu furnizorii.
multumesc