Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Sediu social in apartament detinut de persoana fizica
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Sediu social in apartament detinut de persoana fizica

Ce acte trebuie depuse si ce formular trebuie completat, va rog sa-mi spuneti.
Locuinta proprietate personala, in 2007 am deschis o firma cu sediul social in ea, nu deduc cheltuieli de intretinere, pe firma!
ferarri_enzo, utilizator