Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Formular ITL 001
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Formular ITL 001

Va rog sa imi spuneti ce documente trebuie depuse alaturi de formularul 001, in cazul in care exista sediu social la locatia respectiva, insa nu exista activitate economica.
Copii dupa actul de proprietate, buletin, certificatul de inmatriculare firma la registrul comertului si certificatul constatator de la registrul comertului. In declaratie o sa va puna sa completati de mana ca la adresa la care e sediul social nu se desfasoara activitati economice si nici nu se deduc cheltuieli cu utilitatile.