Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... aviz ISU pentru inchiriere in regim hotelier
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

aviz ISU pentru inchiriere in regim hotelier

Vreau sa inchiriez un apartament, dintr-un bloc de locuinte, in regim hotelier prin intermediul unui SRL. In acest caz am nevoie de aviz ISU pentru spatiu inchiriat?
Autorizatia ISU trebuie sa existe pentru intreaga locatie. In baza acesteia puteti primi si dvs. un aviz de functionare.