Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... INTEROGATORIU
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

INTEROGATORIU

Buna seara poate ma ajuta si pe mine cineva cu un model de interogatoriu pe civil.As vrea sa stiu cum se redacteaza cum sunt formulate intrebarile asezarea in pagina.Eu sunt reclamant. Multumesc
Conteaza ce intrebari puneti, succesiunea lor, sa fie fapte personale bla-bla, nu conteaza atat de mult cum anume aranjati in pagina.
In practica se foloseste un tabel, in stanga sunt intrebarile, in dreapta scrie judele raspunsul. Totusi, aceast tabel nu e obligatoriu, nu e relevant, important e sa fie intrebarile potrivite.