Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... autorizatie constructie
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

autorizatie constructie

Buna seara.In anul 2010 am cumparat o casa batraneasca,carea avea suprafata totala de 96 de mp.Acum 3 ani,fiind casa fff veche o parte din ea era gata sa cada jos,am fost nevoit sa demolez acea parte si sa o refac din nou,nu am stiut ca imi trebuie autorizatie de constructie pentru doua ziduri care trebuiau facute din nou.M-au chemat la primarie pentru legea 50/1991.Ce este de facut ,va rog un sfat.Va multumescs.
wenuss, utilizator