Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plângere penală
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plângere penală

Când descoperi un fals în înscrisuri bancare ,mai exact semnătura ta falsificată pe contracte de imprumut în care apari ca si garant ,cum trebuie să procedezi?
Faceti o plangere la parchet.