Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozitare venit microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozitare venit microintreprindere

firma care are doi salariati angajati cu contract de munca cu timp partial de 2 ore pe durata nedeterminata, ce cota de impozit pe venit va plati ?

3 %.