Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... lege privind plata diferentelor salariale pentru ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

lege privind plata diferentelor salariale pentru personalul didactic

Buna ziua,
Legea se refera la perioada octombrie 2008 - 13 mai 2011 si se aplica celor care nu au beneficiat de diferentele salariale.
As vrea sa stiu daca aceasta lege se aplica si pentru perioada de concediu medical.
del_gf a scris:

....

Intrebarea este la obiect, dar raspunsurile primite ocolesc mereu.
Oare de ce?!

Poate va mai cititi primul mesaj cu care ati deschis topicul si apoi Regulamentul de postare in forum care mentioneaza :

3.2. Daca te-ai decis sa deschizi un topic nou, ai grija ca titlul sau sa fie unul decent si sa reflecte subiectul abordat. Asadar, te rugam sa ai in vedere ca titluri precum "Am o problema", „Speta” sau „Va rog sa ma ajutati” se potrivesc la majoritatea topicurilor din forum, asa incat ar fi de preferat sa iti rezumi solicitarea (de exemplu „Divort si exercitarea autoritatii parintesti”, „Executarea creantei fiscale”, etc). Daca topicul se refera la o problema, ofera cât mai multe detalii despre aceasta si nu astepta ca ceilalti utilizatori sa-ti ceara detaliile. Spre exemplu, enunta de la început data la care s-au intamplat faptele de care vorbesti, unde si ce anume s-a intamplat, facând referire inclusiv la elementele care nu-ti par importante, e mai bine sa oferi detalii in plus decat in minus.
Sa raspunda cine a citit legea de curand adoptata. Enuntul e clar si concis.
Daca se raspunde la intamplare, atunci e o pierdere de timp pentru toti.
Nu sunteti in masura sa spuneti cine si cum sa raspunda .

Daca nu stiti sa postati corect datele , atunci nu mai dati vina pe raspunsurile primite.

Vi s-a dat deja raspunsul .. cititi mai bine mesajele postate.