Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... DECIZIA de pensionare militari
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

DECIZIA de pensionare militari

Cand incep institutiile (MApN, SRI, MAI) sa emita deciziile pentru pensiile militare. In cazul meu, au trecut cele 90 de zile si nimeni nu spune nimic. Ca sa nu mai spun de pensie ...
Va multumesc
poate sa fie si circa 6-7 luni de zile .