Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... model actiune civila tutore si curator
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

model actiune civila tutore si curator

model actiune civila tutore si curator.
Model cerere instituire curatelă sau pentru numire curator special?

[ link extern ]
Olimpiu DRUȚĂ - Cabinet de Avocat, Avocat
A-si dori daca se poate un model de cerere pentru instituire tutela pentru un batran care nu are capacitate de discernamant, respectiv care este procedura de instutuire a curatelei si a tutelei, poate directorul unei institutii publice sa fie tutore sau asistenti sociali.Va doresc un Paste fericit!