Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Pacaleala avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Pacaleala avocat

Buna ziua!am nevoie de ajutorul dumneavostra: ce pot face in cazul in care avocatul care se ocupa de cazul meu nu mai raspunde la telefon? I-am dat destui bani cu care nu stiu ce a facut! Ce pot face in situatia asta?Va multumesc
Puteti face o sesizare la baroul in care este inscris avocatul respectiv.