Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Eliberare certificat libera practica asistent medical ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Eliberare certificat libera practica asistent medical farmacie

Buna ziua!
In vara fac 4 ani de cand am terminat cursurile unei scoli posticeale de farmacie.In acesti patru ani nu am profesat si nici nu mi-am scos certificat de libera practica(am fost in concediu maternal si nu am stiut ca acest certificat trebuie scos fie ca profesezi fie ca nu)In august termin concediul si as vrea sa ma angajez intr-o farmacie , dar am inteles de la cineva ca daca nu am scos acest certificat este posibil sa nu mai pot profesa.
Gasiti informatiile dorite aici: www.avocatnet.ro/content/for...