Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Declaratia 100 trebuie depusa si de cei de la buget?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Declaratia 100 trebuie depusa si de cei de la buget?

Buna ziua
declaratia 100 trebuie depusa si de cei de la buget?
Multumesc
Declaratia 100 contine multe impozite si taxe. La care dintre ele va referiti?
cele salariale
Buna ziua ! Institutia publica in care eu lucrez depune declaratia 100 pentru ca are peste 50 de angajati si atunci este obligata sa depuna aceasta declaratie pentru Varasaminte asimilate persoanelor cu handicap.