Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cumul sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cumul sporuri

Sporul de noapte (25%) intra in limita de 30% sporuri? Daca da, integral? (stiind ca acest spor se acorda pentru orele efective de noapte si nu pentru toata perioada lucrata). Multumesc.
In opinia mea, sporul de nopate nu intra in limita de 30%.
Multumesc! Teoretic, logic si de bun simt asa trebuie sa fie :).