Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pronuntarea in dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pronuntarea in dosar

As dori sa stiu cum pot afla solutia unui dosar , ce s a pronuntat astazi ? Am cautat in portalul instantei , dar inca nu s a facut nicio mentiune , de fapt apare destul de tarziu chiar si dupa 3-4 zile de la termenul de sedinta . Multumesc .
Nu aveti decat variantele studierii solutiei pe portal sau adresarea unei intrebari prin telefon sau personal la arhiva instantei respective,evident ca incepand cu ziua de luni a saptamanii viitoare.
Da, va puteți deplasa la arhiva dacă vreți sa aflați mai repede soluția.
Prin telefon nu dau mereu relații.