avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 194 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Interpretare decizie judecatorie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Interpretare decizie judecatorie

Daca judecatorul mi-a spus ca solutia se va da peste 2 saptamani, prin posta, eu trebuie sa ma mai prezint la urmatorul termen (peste 2 saptamani) avand in vedere ca pe internet au afisat : Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. ?
Multumesc mult
Peste doua săptămâni se va pronunța instanța, iar dvs. veți afla soluția de pe portalul instantelor, prin telefon sau va deplasați personal la instanță și vă interesați la arhivă de soluția pronunțată.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Comunicare incheiere ,hotarare flaviafanea flaviafanea : Amână pronunţarea la data de 30.01.2020, având nevoie de timp pentru a delibera. În baza art. 396 alin. 2 C.proc.civ., pronunţarea hotărârii se va ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna ''pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei''? rona1958 rona1958 Ce inseamna : pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Ce se intelege prin asta ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna ? AlexGM AlexGM E un proces civil, la care cred ca s-a terminat. Contestasem un proces verbal al Politiei Rutiere. Asteptam ca pronuntarea sa vina prin posta, numai ca vad ca ... (vezi toată discuția)