Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Locuinta sociala
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Locuinta sociala

Sunt chirias intr-o locuinta sociala. Atribuirea acesteia a fost facuta, acum 16 ani, ca urmarii a evacuarii familiei mele dintr-o casa nationalizata. Exista o modalitate de a o
cumpara?
Pentru clarificari ,parcurgeti cu atentie contractul incheiat cu primaria,sau interesati-va direct la serviciul specializat din primarie