Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... completare formular de la comisia de expertiza medicala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

completare formular de la comisia de expertiza medicala

am primit CM de la medicul de la Camera de garda, am revenit cu formularul de la comisia de expertiza pt ca nu puteau sa vizeze CM-ul fara formular iar medicul respectiv refuza completarea , motivul fiind acela ca nu a avut niciodata un asemenea caz si ca de la dansul nu este nevoie de acest formular,samd
ce sa fac? cui sa ma adresez? risc ca pt zilele espective de concediu daca nu prezint CM-u avizat , la serviciu, sa imi pierd locul de munca
S-a rezolvat problema, nu avusese niciodata aceasta situatie..a intrebat probabil la juridic si mi-a completat formularul (fosta scrisoare medicala)