Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Post si functie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Post si functie

Buna ziua,

Ma ajutati, va rog frumos, cu diferenta dintre functie si post?

Multumesc
Functie = Activitate administrativă pe care o prestează cineva în mod regulat și organizat într-o instituție, în schimbul unui salariu; serviciu, slujbă, post
[ link extern ]

Nu exista diferente intre functie si post... detaliati nelamurirea dvs.