Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fiasa postului :responsabil cu substante periculoase
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fiasa postului :responsabil cu substante periculoase

buna ziua
va rog sa ma ajutati cu o fisa a postului pentru Responsabil cu subsatantele toxice si periculoase.
Va multumesc

Aceasta functie nu se gaseste in C.O.R. ... cred ca mai bine este sa-l numiti gestionar-depozit.
Gestionarul de depozit are ca atributii principale de serviciu receptia, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in administrarea, folosinta sau detinerea, chiar temporara, a unei organizatii, indiferent de modul de dobandire si de locul unde se afla bunurile.
Multumesc pentru raspuns,din pacate aceasta este denumirea pe care o accepta la ITM pentru inregistrarea substantelor periculoase......asa ca......
elenadeverde a scris:

Multumesc pentru raspuns,din pacate aceasta este denumirea pe care o accepta la ITM pentru inregistrarea substantelor periculoase......asa ca......

Atunci folositi prin asemanare o fisa a postului pentru gestionar-depozit.
[ link extern ] ,

[ link extern ] /