Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate AFACERE IN PARCARE
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

AFACERE IN PARCARE

BUNA ZIUA.

Este legal sa imi amplasez o rulota fast food (cu aprobare de functionare) intr-o parcare platita ? Exista reglementari privind parcarile?
Multumesc!
Pentru amplasarea rulotei trebuie sa utilizati numai amplasamentul stabilit prin autorizatia primariei.