Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sfat-vechime pentru pensionare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sfat-vechime pentru pensionare

In cazul unui contract de munca cu timp partial (2ore/zi-10ore/saptamina), pe care il am la propria firma, vechimea in munca pentru completarea stagiului complet de pensionare este proportionala cu durata de 2ore/zi ?
Am 22 de ani vechime si mai am nevoie de inca 8, deci raspunsul imi este foarte util pentru a putea stabili ce trebuie sa fac in continuare...
Va multumesc mult,
Gabriela
Ai dreptate user anonim, imi cer scuze fata de postatorul intrebarii.am incurcat codul vechi cu cel nou, va trebui sa sterg din fisier pe cel vechi.