avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 632 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat contestatii executari silite in Timisoara.
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat contestatii executari silite in Timisoara.

Buna ziua .Stiti un avocat pentru a intemeia o contestatie la executare silita ( debit in 2005) in zona Timisoara si care este onorariul ? Multumesc.O zi buna.
Ultima modificare: Marți, 31 Mai 2016
ContSters380478, utilizator
Cel mai recent răspuns: Company Advising , utilizator 17:18, 31 Mai 2016
Conform Regulamentului trebuie sa depuneti o cerere in sectiunea consultantilor. Nu puteti cauta avocat direct pe forum. Stima

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie executare silita costi1993 costi1993 Buna ziua! Vreau sa fac o contestatie la o executare silita pentru o creanță mai veche de 3 ani. Este vorba de un credit la un IFN ce a avut data scadenta ... (vezi toată discuția)
Executare silit a girantului petrutza_i petrutza_i Buna seara. Va rog sa ma ajutati cu un sfat la urmatoarea problema. In 5 - 12 2005 am girat pentru un coleg de munca pentru un credit de nevoi personale la ... (vezi toată discuția)
Avocat din pitesti Angela1978 Angela1978 Salut a toata lumea. Am nevoue urgenta de un avocat din Pitesti ca sa imi scaneze, copieze si sa imi trimita un dosar de la Curtea de Apel Pitesti deoarece eu ... (vezi toată discuția)