Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat contestatii executari silite in Timisoara.
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat contestatii executari silite in Timisoara.

Buna ziua .Stiti un avocat pentru a intemeia o contestatie la executare silita ( debit in 2005) in zona Timisoara si care este onorariul ? Multumesc.O zi buna.
ContSters380478, utilizator
Conform Regulamentului trebuie sa depuneti o cerere in sectiunea consultantilor. Nu puteti cauta avocat direct pe forum. Stima