Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... notificare la Instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

notificare la Instanta

Buna seara !
Am avut infatisare, la instanta de judecata, privund plangere impotriva mea, avand ca cerere pretentii, din cauza ca am depus o petitie la prefectura cu anumite plangeri.
Dupa judecarea pe fond, Judecatoarea a spus ca putem depune notificari, in termen de 15 zile.
Intrebarea mea este cum se procedeaza? Pot depune si alte inscrisuri sau pot face decat o notificare scrisa, ca o concluzie?

Multumesc !
dragosm1969, utilizator